در مراسم تکریم و معارفه ، آقای مجید صادقی زاده بعنوان ریاست جدید مرکز تحقیقات معلمان منصوب شد

در مراسم تکریم و معارفه ، آقای مجید صادقی زاده بعنوان ریاست جدید مرکز تحقیقات معلمان منصوب شد

 
برگزاری جلسه تکریم و معارفه مدیر مرکز تحقیقات  روز شنبه 17 دی ماه 1401
معرفی مدیر جدید مرکز تحقیقات معلمان پورقدیری
در این مراسم  ضمن تشکر از زحمات وتلاش های جناب آقای غلامرضا قائدیها ،جناب آقای  مجید صادقی‌زاده به عنوان مدیر جدید این مجموعه معرفی شد.،آقای  قائدیها با تبریک به صادقی‌زاده به عنوان مدیر جدید،  ضمن ارائه گزارش از عملکرد خود برای مدیر جدید آروزی موفقیت و سربلندی کرد.
 

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک اصفهان، مراسم تودیع و معارفه مدیر مرکز تحقیقات معلمان پورقدیری اصفهان با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک اصفهان، رئیس اداره تکنولوژی اداره کل آموزش و پرورش استان و رئیس اداره ارزیابی عملکرد اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

در این مراسم از ضمن تشکر از زحمات غلامرضا قائدیها که از سال 1398 در این مرکز مشغول به کار شده بود، مجید صادقی‌زاده به عنوان مدیر جدید این مجموعه، به کارکنان معرفی شد.
قائدیها با تبریک به صادقی‌زاده به عنوان مدیر جدید، گزارشی از عملکرد خود در دروان مدیریت را ارائه داد و برای مدیر جدید آروزی موفقیت و سربلندی کرد.
صادقی‌زاده با معرفی و ارائه سوابق شغلی خود با تقدیر از عملکرد قائدیها گفت: ان‌شالله با همکاری و برنامه ریزی بتوانیم عملکرد خوب گذشته را ادامه دهیم و آن را تکیمل کنیم.

دیدگاه‌ها ۰